Stručni posjet Novoj TV

Stručni posjet Novoj TV studenta s Odjela multimedije, oblikovanja i primjene održao se 29. siječnja 2016., u okviru kolegija Digitalna videoprodukcija. Studenti su imali prilike upotpuniti i proširiti svoja teoretska i praktična znanja iz oblasti videotehnologije i proizvodnje medijskog sadržaja. Unutar Doma Nove TV studenti su se upoznali s organizacijom rada televizijske kuće, tijekom proizvodnje informativne emisije te principom rada virtualnog seta. Studentima je predstavljena najsuvremenija oprema, kao i oprema koja se koristi u izvanrednim situacijama na terenu. Organizaciju i sadržaj posjeta Novoj TV pripremili su producent Nove TV Antonio Blašković te grafički dizajner Marko Blažina. Studenti su imali prilike upoznati se sa studijem i režijom za informativni program, studijem IN magazina te jedinicom za odvijanje televizijskog programa (Master).

• Kategorija: mop