Otvorene prijave za volontiranje na Festivalu znanosti i Danu otvorenih vrata Sveučilišta Sjever 2024.

Komunikativni ste i otvoreni? Proaktivni i volite raditi u timu? Dobar ste fotograf? Znate pisati i obožavate društvene mreže? Želite upoznati kolege s drugih smjerova? Volite nova iskustva i izazove? Ako ste se pronašli u jednom od naših opisa, onda ste upravo VI osoba koju tražimo.

Na Sveučilište Sjever će se od 23. do 26. travnja 2024. godine održavati Festival znanosti i Dani otvorenih vrata Sveučilišta Sjever . Program će se u utorak i srijedu održavati u Sveučilišnom centru Varaždin, a u četvrtak i petak u Sveučilišnom centru Koprivnica. U tu svrhu tražimo proaktivne i komunikativne studente Sveučilišta Sjever za pomoć u organizaciji i koordinaciji oko svih aktivnosti.

Studenti se mogu javiti za volontiranje sukladno mogućnostima i sudjelovanju na željenim događajima.

Upotpunite svoj studentski život iskustvom volontiranja na Sjeveru!

Prijave na linku: https://forms.gle/vrnEU7L5uVVh24ze8

Nakon volontiranja svi će studenti primiti potvrde o volontiranju.