Novi doktor znanosti

Željko Krušelj, predavač na Odjelu novinarstva Sveučilišta Sjever i poznati hrvatski novinar i urednik obranio je 5. listopada 2015. na Sveučilišnom poslijediplomskom studiju Moderne i suvremene hrvatske povijesti u europskom i svjetskom kontekstu Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu doktorski rad pod naslovom "Polet od omladinskog aktivizma do političkog eskapizma (1976. - 1990.)"čime je stekao akademski status doktora znanosti iz znanstvenog područja humanističkih znanosti, znanstvenog polja povijesti.

Kao dugogodišnji novinar radio je, između ostalog, u redakcijama Poleta, Arene, Danasa, Vjesnika, Nedjeljne Dalmacije i Večernjeg lista. Autor i koautor je desetak knjiga, a radio je i kao glavni urednik i direktor u regionalnim medijskim kućama.

Čestitamo kolegi Krušelju na ovom izuzetnom postignuću!

• Kategorija: nov