Sporazum o suradnji s Institutom za turizam

Sveučilište Sjever i Institut za turizam potpisali su 21. travnja 2015. godine Sporazum o suradnji čiji je cilj unapređenje znanstvenog rada i istraživanja, nastavnih procesa i drugih oblika suradnje obiju institucija.

Suradnja će se realizirati kroz razmjenu djelatnika, organizaciju gostujućih predavanja i poticanja razmjene istraživača, kao i organizaciju zajedničkih istraživačkih projekata, međusobnu razmjenu svih značajnih publikacija objavljenih od strane dviju ustanova, suradnju knjižnica i razmjenu knjižne građe, zajedničku organizaciju znanstvenih i stručnih konferencija, simpozija i sličnih događanja i sve druge potencijalne oblike suradnje od uzajamnog interesa.

Sporazum je u ime Sveučilišta Sjever potpisao rektor Sveučilišta prof. dr. sc. Marin Milković, a u ime Instituta za turizam ravnateljica dr. sc. Sandra Čorak.