Gostujuće predavanje ovog petka će nam više otkriti o strojnom učenju u građevinarstvu

U petak, 3. svibnja, Sveučilište Sjever ima čast pozvati vas na zanimljivo predavanje koje će održati izvanredni profesor dr. sc. Miljan Kovačević s Fakulteta tehničkih znanosti Univerziteta u Prištini. Tema predavanja bit će "Primjena strojnog učenja u građevinarstvu", a održat će se u predavaonici UNIN1-22 s početkom u 15:00 sati.

Profesor Kovačević će nas provesti kroz primjene strojnog učenja u građevinskom sektoru, ističući inovativne tehnike, algoritme i primjere iz prakse koji doprinose unapređenju efikasnosti, sigurnosti i održivosti u graditeljstvu.

Ovo predavanje pruža izvrsnu priliku za sve zainteresirane da prošire svoje znanje o modernim tehnologijama i njihovoj primjeni u građevinarstvu te da se upoznaju s najnovijim trendovima i dostignućima u području strojnog učenja. Pozivamo sve studente, profesore, stručnjake i ostale koji su zainteresirani da se pridruže ovom zanimljivom i edukativnom predavanju.