Gostovanje dr.sc. Zuzane Hubinkove na Sveučilištu Sjever

S Ekonomskog Sveučilišta iz Praga u travnju dolazi dr.sc. Zuzana Hubinkova koja će studentima studijskog programa Odnosi s javnostima održati nekoliko predavanja i prikazati teme iz područja suvremene socijalne psihologije koje su trenutno u fokusu njezinog rada.

Profesorica Hubinkova dolazi s katedre za psihologiju i sociologiju i ima dva doktorata znanosti, iz psihologije i iz ekonomije te na taj način u svojem znanstveno istraživačkom radu uspješno objedinjuje ove dvije znanosti. Teme koje će predstaviti na Sveučilištu Sjever bit će povezane s kvalitetom suvremenog života obzirom na vrijednosni sustav, socijalnu stabilnost, novac kao sredstvo komunikacije, a profesorica će se osvrnuti i na globalizacijske procese koji utječu na kvalitetu i stabilnost života, ali i na nezaposlenost i položaj žene u modernom društvu.

Predavanje će biti na hrvatskom jeziku, a dobrodošli su studenti drugih studijskih programa zainteresirani za najavljene teme.