Terenska nastava u Zagorje-Tehnobetonu

Studenti druge i treće godine Odjela za graditeljstvo posjetili su 22. travnja 2015. industrijski pogon tvrtke Zagorje-Tehnobeton, naše najveće građevinske tvrtke. Pod vodstvom njihovih inženjera, voditelja proizvodnje te voditelja laboratorija obišli su cijeli proizvodni proces predgotovljenih elemenata, vidjeli kako se proizvode prednapregnuti elementi te kako se vrše ispitivanja materijala u laboratoriju za beton.
Ovo vrijedno iskustvo za studente rezultat je ugovora o suradnji potpisanog između tvrtke Zagorje-Tehnobeton i Sveučilišta Sjever a na temelju kojeg će studenti tijekom ljetnog semestra odrađivati studentsku praksu, izvoditi laboratorijske vježbe, izrađivati diplomske radove, te neki potencijalno započeti i svoj profesionalni put nakon završetka studija.

• Kategorija: gr