Sveučilište Sjever i HRT potpisali ugovor o suradnji

Sveučilište Sjever i Hrvatska radio televizija potpisali su Ugovor o suradnji kojim se uređuje suradnja u održavanju dijela nastave za studente Sveučilišta. Ugovorom je predviđeno da će studenti studija Novinarstva, Medijskog dizajna i Multimedije, oblikovanja i primjene moći dio praktične nastave obaviti na Hrvatskoj radio televiziji.

Praktična nastava obavljat će se u dogovoru s HRT-om i u skladu s potrebama Sveučilišta Sjever, a HRT će, u skladu s potrebama pojedinih studijskih programa i u dogovoru sa Sveučilištem, osigurati mentore i uvjete za izvođenje praktične nastave.

Potpisivanjem spomenutog Ugovora studenti Sveučilišta dobit će priliku u praksi upoznati javnu televiziju te steći vrijedna iskustva koja će im biti korisna u budućem radu.