Studenti Sveučilišta Sjever posjetili Sveučilište FH Burgenlad u Eisenstadtu

Studenti diplomskog studija Poslovna ekonomija, Sveučilišta Sjever pod vodstvom pročelnice Odjela za poslovnu ekonomiju, izv. prof. dr. sc. Anice Hunjet, 28. i 29. listopada 2016. godine posjetili su Sveučilište FH Burgenlad u Eisenstadtu, Austrija. Dobrodošlicu je studentima izrazila predsjednica znanstvenog vijeća, univ. prof. dr. Irena Zavrl, PH.D.

Nakon riječi dobrodošlice, prof. dr. Irena Zavrl je studentima Sjevera predstavila studijske programe Sveučilišta Burgenland, najavila skoru integraciju Sveučilišta u poslijediplomski doktorski studij te zainteresirane studente upoznala s mogućnostima daljnje suradnje u području mobilnosti studenata i nastavnika. Tokom dvodnevnoga posjeta Sveučilištu Burgenland, studentima Sveučilišta Sjever je bilo omogućeno turističko razgledavanje austrijskog gradića Eisenstadt, najmanjeg regionalnog središta u Austriji.