Kamo i kako nakon faksa? - saznaj na Karijernom aerodromu

Karijerni aerodrom jedinstveni je projekt koji organizira eSTUDENTov tim STARTER s ciljem da se studentima približi i olakša proces zapošljavanja. Projekt je osmišljen kao niz radionica i predavanja koje će se održati online od 18. 3. do 22. 3. 2024. godine.

U pojedinim radionicama obrađuju se teme čiji je cilj studentima olakšati izlazak na tržište rada kako bi studenti odmah mogli primijeniti i testirati naučeno te kako bi čuli iskustva iz perspektive različitih poslodavaca.

Raspored predavanja i radionica:

18. 3. u 17:00 sati  Tko sam kada više nisam student? - Maja Frapporti Roglić

19. 3. u 12:00 sati  Tajne javnog govora - Antonia Ćosić

20. 3. u 16:00 sati  Razvali na prvom intervjuu - Gabrijela Crnov i Dominik Kukić

21. 3. u 12:00 sati  CV & Linkedln tips & tricks - Ivana Malivuk

22. 3. u 11:00 sati  Freelancing karijera - Igor Jadan, Klara Petrović, Nina Skočak i Marie Wasler

Radionice i predavanja odlična su prilika za sve studente, kako za one kojima se bliži kraj studentskih dana, a trebaju još ohrabrenja te informacija oko izlaska na tržište rada, tako i za one studente koji žele naučiti nešto više o samom procesu zapošljavanja.

Check-in na Karijerni aerodrom

Prijave za Karijerni aerodrom otvorene su do 21. ožujka, a prijaviti se možete putem linka

Osigurajte svoju kartu i prijavite se na vrijeme!