Održana dodjela Rektorove nagrade

Svečanost dodjele Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021. održala se jučer, 09. lipnja 2022. godine u prostorijama Sveučilišnog centra Koprivnica. Nakon sjednice Senata, rektor Sveučilišta Sjever, prof. dr. sc. Marin Milković dodijelio je 22 Rektorove nagrade za najbolji uspjeh u akademskoj godini 2020./2021. i 18 nagrada za najbolji rad studenata u akademskoj godini 2020./2021.

Tijekom svečanosti rektor Sveučilišta Sjever, prof. dr. sc. Marin Milković je istaknuo kako je iznimno ponosan na broj nagrađenih studenata te je tom prigodom čestitao dobitnicima i njihovim mentorima na svim akademskim postignućima u prošloj akademskoj godini.

Dobitnicima Rektorove nagrade uručene su povelje i novčane nagrade, a svečanosti dodjele nagrade, osim rektora, nazočili su i prorektori, pročelnici odjela Sveučilišta Sjever, profesori te drugi uzvanici.