Prijavite se na Forum Plus Akademiju u Varaždinu

Cijenjeni studenti,

Ovim Vas putem pozivamo na prijavu na projekt Forum Plus Akademija (F+A) koji je usmjeren na poticanje mladih intelektualaca na cjelovitu osobnu formaciju i aktivnu društvenu uključenost u skladu s osobnim afinitetima, kompetencijama i stručnim usmjerenjem s ciljem doprinosa široj društvenoj zajednici. Cjelokupan program obuhvaćaju četiri komponente: informiranje, edukacija, umrežavanje i inicijativa. F+A namijenjena je mladima između 18 i 30 godina.

Forum Plus Akademija djeluje u Hrvatskoj pet godina te je, do sada, održana na nekoliko sveučilišta (Zagreb, Rijeka, Split, Osijek, Zadar). Ideja je da se F+A ove godine održi na svakom javnom sveučilištu u RH. Program će se odvijati u 8 tjednih susreta koji počinju 29. listopada i završavaju 17. prosinca 2019. godine

Ovom se prilikom pozivaju studenti Sveučilišta Sjever da se prijave, educiraju, upoznaju s drugima te realiziraju neku od svojih ideja.

Poveznica za prijavu: http://bit.do/fcfYk . Prijave su otvorene do 15. listopada 2019.

Detaljne informacije o samom programu i načinu prijave nalaze se u privitku.

Prilozi