Raspored predavanja, zimski semestar 2018./2019.

Objašnjenje uz raspored:

U tablici su po tjednima I semestar i III semestar po modulima Upravljanje logističkim sustavima (ULS) i Održivi prometni sustavi (OPS), koji se izvađaju posebno, osim dva kolegija koja se slušaju zajedno, a to su Urbana logistika (UL) i Poslovna analiza (PA). Ti su kolegiji ujedno i jedini koji se izvode u dva turnusa (odvojeno redoviti i izvanredni na vježbama i seminarima), zbog količine studenata,
Nastava se održava u Pučkom otvorenom učilištu (Trg bana Jelačića 6; http://www.pou-kop.hr/) i to:
- I semestar - učionica 1
- III (ULS) - učionica 3A
- III (OPS) - učionica 3B,
osim kada su u pitanju Urbana logistika i Poslovna analiza, tada se I semestar i ULS mijenjaju za učionice.

Razlikovni kolegiji koji su navedeni u tablici razlikovnih kolegija u kategoriji upisi na diplomski studij navedeni su i u rasporedu objavljenom u privitku, ali se mijenja jedan termin izvođenja pa se studenti pozivaju da pripaze na promjenu. Nastava iz navedenih kolegija će se također održavati u POU.

Prilozi