Sveučilište Sjever na sajmu fakulteta Bjelovarsko-bilogorske županije

U petak, 9. veljače 2018. godine Sveučilište Sjever sudjelovalo je na prvom sajmu fakulteta Bjelovarsko-bilogorske županije. Sajam fakulteta okupio je više od 40 visokoobrazovanih institucija, a organiziran je po uzoru na Smotru Sveučilišta u Zagrebu.

Sajam fakulteta organizirala je Udruga studenata Bjelovarsko-bilogorske županije pod pokroviteljstvom Bjelovarsko-bilogorske županije i poduzeća Koestlin d.d.

Cilj sajma je maturantima predstaviti rad i program brojnih javnih i privatnih Sveučilišta i Veleučilišta i pritom olakšati odluku koji fakultet odabrati. Uz Sveučilište Sjever, svoj program su predstavili brojni fakulteti Sveučilišta u Zagrebu, Sveučilište u Zadru, Policijska akademija, Veleučilište Bjelovar, Hrvatsko vojno učilište dr. Franjo Tuđman, Međunarodno sveučilište Libertas i mnogi drugi.

Srednjoškolci su pokazali veliki interes za Sveučilište Sjever što samo potvrđuje značaj ovakvog vida promocije.