Akcija "Noge za mnoge"

Društvo distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida Grada Varaždina pokrenulo je veliku akciju prikupljanja donacija s ciljem nabavke novog kombi vozila kako bi se osiguralo da osobe s najtežim invaliditetom na području Varaždinske županije i dalje mogu sudjelovati u životu zajednice i u različitim aktivnostima udruge te  tako ostvarivati osobne kapacitete i educirati se u različitim područjima života. Budući da javni prijevoz nije prilagođen, mnogima upravo kombi-prijevoz pruža mogućnost da izađu izvan svoja četiri zida i budu ravnopravni dio društva.

Otkupom donacijskih kartica u vrijednosti od 10 kuna svaki građanin može doprinijeti ovome cilju, a naša ustanova omogućila je volonterkama Udruge da u utorak, 06.12.2016. od 13:00 do 18:00 sati u Sveučilišnom centru Varaždin prikupljaju donacije od studenata profesora i svih drugih koji žele sudjelovati.

Budimo i mi dio KOMBI(DO)NACIJE!