Online anketa za studente Sveučilišta Sjever

Poštovani studenti/ice,
u svrhu dobivanja povratnih informacija o izvođenju nastave u ljetnom semestru, Sveučilište Sjever od četvrtka, 1. lipnja 2023. u 8:00 do petka, 2. lipnja 2023. do 23:59 provodi online anketu namijenjenu studentima/icama svih prijediplomskih, diplomskih i poslijediplomskih specijalističkih studijskih programa. Svi studenti/ice će na svoje e-mail adrese (unin domena) primiti upute i poveznicu za pristupanje navedenom anketnom upitniku, ispunjavanje će trajati samo nekoliko minuta.
Studentska anketa provodi se s ciljem analize izvođenja nastave te uvažavanja sugestija i prijedloga u izvođenju nastave.
Anketa je anonimna stoga Vas pozivamo da pristupite ispunjavanju i izrazite svoje stavove i prijedloge.
Cijenimo Vaše mišljenje te se nadamo odazivu u što većem broju.
Unaprijed vam zahvaljujemo na vremenu i strpljenju kod popunjavanja ankete.