Natječaj SC-a za dodjelu prava studentima na subvencionirano stanovanje u studentskim domovima i kod privatnih stanodavaca u ak.g. 2022./2023.

Na natječaj se mogu prijaviti redoviti studenti visokih učilišta koji studiraju u Varaždinu, Čakovcu, Koprivnici, Križevcima i Bjelovaru te kandidati koji upisuju redoviti studij u navedenim gradovima u jesenskom roku, a koji nemaju zasnovan radni odnos i/ili ne obavljaju samostalnu djelatnost obrta, slobodnog zanimanja i/ili poljoprivrede i šumarstva.

Na natječaj se ne mogu prijaviti izvanredni studenti i studenti kojima je mjesto prebivališta u mjestu studiranja.

Studenti se mogu natjecati isključivo za smještaj u domove koji se nalaze u mjestu u kojem studiraju.

Rok za prijavu na natječaj je 26. srpnja 2022. godine.

Tekst natječaja nalazi se u privitku.

Prilozi