Gostovanje jedne od najvažnijih svjetskih znanstvenica na doktorskom studiju Mediji i komunikacija

Profesorica emeritus dr.sc. Anne Gregory održala je u četvrtak, 9. lipnja, s početkom u 17 h online gostujuće predavanje na temu "Umjetna inteligencija: izazovi, prilike i preoblikovanje odnosa s javnošću" na doktorskom studiju Mediji i komunikacija Sveučilišta Sjever.

Predavanje je održano u sklopu aktivnosti u modulu Znanstveni kolokvij, putem poveznice: https://us02web.zoom.us/j/87215235391

Dr. sc. Anne Gregory, profesorica emeritus korporativnih komunikacija na Sveučilište Huddersfield, jedna je od vodećih britanskih i svjetskih znanstvenica za odnose s javnošću. Suvoditeljica je magistarskog programa Vlade Ujedinjenog Kraljevstva za starije komunikatore,
te međunarodno priznata znanstvenica i istraživačica, autorica više od 80 knjiga, poglavlja u knjigama, znanstvenih članaka... Dobitnica je velikog broja znanstvenih nagrada. Riječ o jednoj od najvažnijih svjetskih znanstvenica, istraživača u ovom području uopće. U samom svjetskom je vrhu i velika je čast što će upravo ona održati predavanje na Sveučilištu Sjever.