Stručne prakse, natječaji za zapošljavanje i stipendije za studente Sveučilišta Sjever

Poštovani studenti,

pozivamo Vas da pratite službene internetske stranice Sveučilišta Sjever i suradnje s gospodarstvom UNIN CONNECT na kojima se objavljuju ponude stručne prakse, oglasi za zapošljavanje te razni studentski natječaji, projekti i stipendije primjenjive za studente Sveučilišta Sjever.

Osim navedenog, na službenim internetskim stranicama možete vidjeti popis partnera s kojima je Sveučilište Sjever dosad sklopilo službene Sporazume o suradnji i kod kojih, između ostalog, možete obavljati vašu stručnu praksu.

Za sva dodatna pitanja, primjedbe i prijedloge možete se javiti na e-mail: razvoj@unin.hr ili na telefon: 042/ 493-346.