Online predavanje 'Mogućnosti i realnost hrvatskih ulaganja u Njemačkoj i Francuskoj'

Zastupnik u Hrvatskom saboru i predsjednik Odbora za vanjsku politiku, član Odbora za europske poslove, član Odbora za međuparlamentarnu suradnju, član Izaslanstva Hrvatskoga sabora u Parlamentarnoj skupštini NATO-a i bivši ministar vanjskih i europskih poslova doc.dr.sc. Miro Kovač održao je u petak, 18. prosinca, online predavanje na temu "Mogućnosti i realnost hrvatskih ulaganja u Njemačkoj i Francuskoj" na Odjelu za ekonomiju Sveučilišta Sjever.

Doc.dr.sc. Miro Kovač tijekom vrlo zanimljivog jednosatnog izlaganja razgovarao je sa studentima o mogućnostima ulaganja Republike Hrvatske u zemlje Europske unije, prije svega Njemačku i Francusku, o industrijama koje su danas relevantne na svjetskom tržištu, benefitima uvođenja eura i drugim zanimljivim temama.