Upitnik o zadovoljstvu i prehrambenim navikama studenata u studentskim restoranima

Poštovani studenti,

U svrhu poboljšanja studentskog standarda Ministarstvo znanosti i obrazovanja provodi istraživanje o prehrambenim navikama i zadovoljstvu studenata studentskim restoranima (restoranima subvencionirane studenske prehrane).

MZO je u svrhu navedenog pripremilo upitnik kojem  možete pristupiti OVDJE.   Upitnik je aktivan do 23. lipnja 2020.

Glavni je cilj istraživanja otkriti prehrambene navike te zadovoljstvo ponude i kvalitete studentskih restorana.  Upitnik je u potpunosti anoniman, istraživanje traje 10-15 minuta, a odustati od sudjelovanja možete u bilo kojem trenutku.

Skupne povratne informacije bit će dostupne u elektroničkoj formi nakon obrade podataka i možete ih zatražiti javljanjem na e-adresu stud-prehrana@mzo.hr.

Unaprijed zahvaljujemo što ste izdvojili dio svog dragocjenog vremena i ispunili anketni upitnik.