Obavijest studentima o izvođenju nastave na daljinu

Poštovani studenti Odjela za ambalažu recikliranje i zaštitu okoliša

Kao što već znate temeljem odluke Vlade RH, zbog trenutačne epidemiološke situaciju uzrokovane širenjem bolesti COVID-19, Sveučilište Sjever prešlo je na online izvođenje nastave (od subote 14.3.2020.), a za sada u minimalnom trajanju od dva tjedna.

Kako bi se zadržao kontinuitet izvođenja nastave, svi nastavnici u II. semestru svoja će predavanja i seminare za sada održavati putem sustava Merlin, te ukoliko će biti potrebe i drugim raspoloživim LMS platformama za učenje na daljinu (Moodle, Claroline) kao i Google Apps za Sveučilište Sjever (Gmail, Meet, Hangouts, Gdisk i sl.).

Sve informacije o načinu izvođenja pojedinih kolegija i vašim obvezama dobit ćete od predmetnih nastavnika.

Ukoliko imate bilo kakvih nejasnoća ili pitanja slobodno kontaktirajte mene ili nositelje kolegija i ostanite zdravi.

doc.dr.sc. Kruno Hajdek

pročelnik Odjela za ambalažu, recikliranje i zaštitu okoliša

• Kategorija: amb