Prehrambene tehnologije - studenti i nastavnici na seminaru „Certifikacija vinarija prema IFS Food standradu“

Hrvatska gospodarska komora u suradji sa DNV GL Adriatica d. o. o. organizirala je 21. siječnja seminar na temu „Certifikacija vinarija prema IFS Food standradu“, na kojem su sudjelovali studenti Odjela prehrambene tehnologije i njihovi nastavnici pročelnik doc. dr. sc. Bojan Šarkanj, doc. dr. sc. Natalija Uršulin-Trstenjak i Ivana Dodlek Šarkanj dipl. ing. preh. teh., kao i ostali zainteresirani polaznici. Polaznici seminara aktivno su uključeni u primjenu sustava upravljanja kvalitetom i sigurnošću hrane te su kroz neke primjere iz prakse bili upoznati s osnovnim zahtjevima IFS Food standarda i njegovom primjenom u vinarijama.