Predstavnici Sveučilišta Sjever na međunarodnom znanstveno-stručnom skupu "Sistem kvaliteta uslov za uspešno poslovanje i konkurentnost"

Profesori i studenti Sveučilišta Sjever sudjelovali su na jubilarnom 20. nacionalnom i 6. međunarodnom znanstveno-stručnom skupu "Sistem kvaliteta uslov za uspešno poslovanje i konkurentnost" održanom u periodu od 28. do 30. studenog 2018. godine na Kopaoniku. Izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak, v.d. pročelnik Odjela za održivu mobilnost i logistiku održao je pozivno plenarno predavanje sa temom "Kako doći do strategije (kontekst-rizici- prilike) / How to get to the strategy (context-risks- opportunities)".

Tijekom konferencije prezentirana su i četiri rada studenata i profesora Sveučilišta Sjever: dipl.ing. Igor Pus, Maja Mutavdžija, izv.prof.dr.sc. Krešimir Buntak– "Analysis of theory and approaches to organizational structure formation with the goal of process approach application / Analiza teorije i pristupa u formiranju organizacione strukture sa ciljem primene procesnog pristupa", Ana Globočnik Žunac, Ph.D., Ivana Grabar, M.A., bacc.oec. Matija Kovačić, – "Quality reporting by application of the a3 method / Izvještavanje o kvalitetu primjenom A3 metoda", izv.prof.dr.sc. Krešimir Buntak,  Sanja Zlatić, bacc.oec. Matija Kovačić,  – "Lean 6sigma in health care services / Lean 6 sigma u zdravstvenim uslugama" i rad  mag.ing.mech Veljko Kondić, dipl.ing. Igor Pus , prof.dr sc. Živko Kondić – " Istraživanje efikasnosti procesa poboljšanja kvalitete primjenom različitih metoda /Research efficiency of qualitz improvement process using different methods".

Na ovom međunarodnom znanstveno- stručnom skupu prisustvovalo je preko 300 sudionika.