Uvodno predavanje za studente prve godine – Sveučilišni centar Koprivnica

Povodom početka akademske godine 2018./2019., u utorak, 9. listopada 2018., u Sveučilišnom centru Koprivnica s početkom u 16:00 sati u dvorani A01 održat će se uvodno predavanje za studente prve godine. Navedeno predavanje otvorit će prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Mario Tomiša koji će ujedno studentima izraziti dobrodošlicu na Sveučilištu Sjever.

Također, novopečenim studentima će se predstaviti i pročelnica Odjela za novinarstvo, doc. dr. sc. Gordana Tkalec, pročelnik Odjela za medijski dizajn, doc. dr. sc. Dean Valdec, pročelnik Odjela za poslovanje i menadžment, izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak, pročelnik Odjela za tehničku i gospodarsku logistiku, doc. dr. sc. Marko Stojić te ostali pročelnici i predstavnici stručnih službi Sveučilišta (Služba za pravne i kadrovske poslove, studentska referada, Sveučilišna knjižnica, Ured za međunarodnu suradnju). Predstavljanje će trajati (za sve odjele) 45 minuta, nakon čega će se nastava odvijati po redovitom rasporedu.

Veselimo se našem prvom susretu!