Poziv na dobrovoljno darivanje krvi na Sveučilištu Sjever

Dragi studenti i zaposlenici Sveučilišta Sjever,

s ponosom vas pozivamo da se pridružite humanitarnim akcijama darivanja krvi koje će se održati u oba Sveučilišna centra.

U utorak, 9. travnja 2024. godine u Sveučilišnom centru Varaždin, u kabinetu 106 (UNIN2) s početkom u 9.30 sati.

četvrtak, 11. travnja 2024. godine u Sveučilišnom centru Koprivnica, u dvorani A06 od 14.00 do 17.00 sati.

Ovo je izvanredna prilika da zajedno pokažemo snagu i solidarnost našeg sveučilišnog zajedništva te doprinesemo spašavanju života. Darivanje krvi je brz, siguran i jednostavan način da pomognemo i spasimo nečiji  život, a osjećaj koji dolazi s tim činom je neopisiv. Bez obzira jeste li iskusni darivatelj ili razmišljate o svojoj prvoj donaciji, vaš doprinos je neprocjenjiv.

Molimo sve zainteresirane zaposlenike i studente da se odazovu i daju svoj doprinos u ovoj plemenitoj akciji. Pokažimo zajedno kako mala gesta može učiniti veliku razliku!

Na darivanje je potrebno ponijeti osobnu iskaznicu ili neki drugi dokument s fotografijom.

Srdačno vas očekujemo i zahvaljujemo na vašoj humanosti i solidarnosti.