Izvanredni (proljetni) ispitni rok u ak.god. 2023./2024.

Izvanredni (proljetni) ispitni rok održat će se u tjednu od 23. travnja do 30.travnja 2024. godine.

Predbilježbe za studente/ice koji su ostvarili uvjete iz Odluke za izvanredni ispitni rok vršit će se putem e-mail adresa od ponedjeljka 15. travnja do petka, 19. travnja 2024. do 16:00 sati.

Studenti/ice Sveučilišnog centra Varaždin prijavljuju ispit/e na e-mail adresu: izvanredni.rok.vz@unin.hr, a studenti/ice Sveučilišnog centra Koprivnica na e-mail adresu: izvanredni.rok.kc@unin.hr .

Izvanredni (proljetni) ispitni rok organizira se za dvije kategorije studenata/ica:

- studente/ice diplomskih studija koji polažu razlikovne kolegije,

- studente/ice svih razina studija kojima je preostao za položiti zadnji ispit na studiju (ne računajući Završni/Diplomski rad)

Studenti/ice prijediplomskih studija imaju pravo na prijavu najviše jednog (1) ispita.

Studenti/ice diplomskih studija imaju pravo na prijavu najviše dva (2) ispita, npr. jedan (1) ili dva (2) razlikovna ispita, jedan (1) zadnji ispit, dva (2) zadnja ispita - redovni i razlikovni. Razlikovne ispite može prijaviti i generacija 2023./2024. ukoliko su u potpunosti odslušali i izvršili obaveze na pojedinom kolegiju.

Ispiti će se održavati prema rasporedu koji će biti objavljen na web stranicama Sveučilišta Sjever u ponedjeljak, 22. travnja 2024. godine.

Prilozi