Radionice pretraživanja baza podataka i kataloga

Sveučilišna knjižnica u suradnji s Uredom za potporu studentima, razvoj karijera (Alumni) i cjeloživotno učenje organizira radionice pretraživanja baza podataka, kataloga i ostalih izvora koji će studentima pomoći u pretraživanju literature za seminarske, završne i diplomske radove, kao i za druge potrebe.

Studenti Sveučilišta Sjever na raspolaganju imaju velik broj elektroničkih izvora koji sadrže korisnu građu, stoga će na radionici biti upoznati s time koji su izvori na raspolaganju i kako ih učinkovito koristiti.

Radionice se trajno održavaju svakog utorka u SC Varaždin i svake srijede u SC Koprivnica.

• Sveučilišni centar Varaždin: utorkom od 10.00-11.00 sati, 112
  • Sveučilišni centar Koprivnica: srijedom od 13.00-14.00 sati, A113

Zbog individualiziranog pristupa i mogućnosti zadovoljavanja konkretnih potreba svakog studenta radionice su predviđene za manje grupe, stoga je potrebna prethodna prijava za radionicu (najmanje jedan prije održavanja radionice).

U prijavi je potrebno navesti ime i prezime, naziv studija te mjesto i datum kada se želi prisustvovati radionici.

Prijave na e-mail /tanja.jaksic@unin.hr/.

Dođite i u opuštenoj atmosferi naučite kako pronaći i koristiti literaturu.