Otvorene prijave za volontiranje na Tjednu karijera 'UNIN Connect Week'

Komunikativni ste i otvoreni? Proaktivni i volite raditi u timu? Dobar ste fotograf? Znate pisati i obožavate društvene mreže? Želite upoznati kolege s drugih smjerova? Volite nova iskustva i izazove? Ako ste se pronašli u jednom od naših opisa, onda ste upravo VI osoba koju tražimo te imate mogućnost volontiranja na „UNIN Connect Week“.

Na Sveučilište Sjever će se od 8. do 12. svibnja 2023. godine održati Tjedan karijera "UNIN Connect Week" s ciljem spajanja studenata i poslodavaca. Program će se od ponedjeljka do srijede održavati u Sveučilišnom centru Varaždin, a u četvrtak i petak u Sveučilišnom centru Koprivnica.  U tu svrhu tražimo proaktivne i komunikativne studente Sveučilišta Sjever za pomoć u organizaciji i koordinaciji oko svih aktivnosti.

Studenti se mogu javiti za volontiranje sukladno mogućnostima i sudjelovanju na željenim događajima.

Upotpuni svoj studentski život iskustvom volontiranja na Sjeveru! Prijavi se na linku: https://forms.gle/gM54PAJvWqGRzzSX7

Nakon volontiranja svi će studenti primiti potvrde o volontiranju.