Gostujuće predavanje doc.dr.sc. Antona Devčića na Odjelu za ekonomiju

Odjel za ekonomiju Sveučilišta Sjever organizirao je online gostujuće predavanje doc.dr.sc. Antona Devčića, zamjenika ravnatelja Regionalnog koordinatora razvoja Požeško-slavonske županije, te profesora visoke škole na Veleučilištu u Požegi i Visokoj gospodarskog učilišta u Križevcima.

Online gostujuće predavanje pod nazivom "Izazovi i prilike u korištenju EU fondova" održano je u utorak, 21. prosinca 2021. godine, u sklopu kolegija Infrastruktura poduzetništva i EU fondovi na 2. godini preddiplomskog studija na Odjelu za ekonomiju Sveučilišta Sjever.

Svi zainteresirani predavanje mogu pogledati na youtube kanalu Sveučilišta Sjever.

O gostujućem predavaču, doc.dr.sc. Antonu Devčiću pročitajte više u dokumentu u privitku.

Prilozi