Proširenje suradnje Sveučilišta Sjever i Centra Rudolf Steiner

U utorak, 12. veljače 2020. godine održan je još jedan u nizu sastanaka o proširenju suradnje Sveučilišta Sjever i Centra Rudolf Steiner.

Na sastanku su sudjelovali mr. sc. Dijana Posavec, ravnateljica Centra Rudolf Steiner, dipl. ing. agr. Amalka Vukelić, stručna suradnica Centra Rudolf Steiner, dipl. oec. Martina Mak, direktorica inkubatora kreativnih industrija Enter Koprivnica, prof. dr. sc. Mario Tomiša, prorektor Sveučilišnog centra Koprivnica, izv. prof. dr. sc. Bojan Šarkanj, pročelnik Odjela za prehrambenu tehnologiju, doc. dr. sc. Krunoslav Hajdek, pročelnik Odjela za ambalažu, recikliranje i zaštitu okoliša, doc. art. Antun Franović, nastavnik na Odjelu za umjetničke studije, viša predavačica na Sveučilištu Sjever Ivona Čulo, dipl. ing. Ivana Dodlek Šarkanj, s Odjela za prehrambenu tehnologiju i dr. sc. Marko Morić nastavnik na Odjelu za multimediju, oblikovanje i primjenu te predsjednik Udruženja grafičko prerađivačke industrije pri Hrvatskoj gospodarskoj komori. Utvrđeni su potencijali suradnje te dogovoreni budući koraci u razvoju projekata na kojima se planira suradnja.

Ovaj sastanak održan je na Darwinov dan – dan kada znanstvena zajednica obilježava rođendan Charlesa Darwina, slavi njegova znanstvena dostignuća te kada se diljem svijeta radi na popularizaciji znanosti.