Predstavnici Sveučilišta Sjever na konferenciji „Sistem kvaliteta uslov za uspešno poslovanje i konkurentnost“

Predstavnici odjela Održive mobilnosti i logistike sudjelovali su od 27. do 29. studenog na 21. nacionalnoj i 7. međunarodnoj konferenciji pod nazivom „Sistem kvaliteta uslov za uspešno poslovanje i konkurentnost“.

Na konferenciji su predstavljeni radovi „Methodological approach to application of porter’s value chain“ kojeg je predstavila Maja Mutavdžija, mag. ing. traff., „The impact of digital transformation on increasing the quality of healthcare“ kojeg je predstavio Matija Kovačić, mag. ing. traff. i „Integration of the management system using process approach of the organization“ kojeg je predstavio izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak.

Osim predstavljanja radova, Sveučilište Sjever primilo je plaketu Asocijacije za kvalitet i standardizaciju Srbije. Na konferenciji je, uz spomenute radove izložen i rad doc. dr. sc Miroslava Drljače imena „Generički model integriranog sustava upravljanja“.

Konferencija već 21. godinu za redom okuplja eminentne stručnjake iz područja upravljanja kvalitetom. Svake godine, na konferenciji svoje radove predstavi više desetaka stručnjaka iz područja kvalitete, a predstavnici Sveučilišta Sjever već nekoliko godina za redom predstavljaju svoje radove.