Gostujuće predavanje Nikole Stolnika, osnivača Good Game Global startupa na Sveučilištu Sjever

Sveučilišni centar Varaždin

Na Sveučilištu Sjever će se u petak, 6. prosinca 2019. godine u dvorani UNIN 2_115 s početkom u 16:20 sati održati gostujuće predavanje Nikole Stolnika, osnivača gamerskog start-upa Good Game Global.

Predavanje će se održati na temu “Rast gaming i esports industrije, iskustvo osnivanja Good Game Globala, te prilike i izazovi za novu generaciju gamera i inženjera gaminga u Hrvatskoj”, u sklopu kolegija Poslovno komuniciranje na studiju Multimedije, oblikovanja i primjene. Nikola Stolnik je osnivač i CEO Good Game Global-a i Liftoffa, bivši direktor marketinga Nanobita, radio je kao CMO ShoutEm-a, marketinški strateg Google-a u Dublinu, diplomirao je ekonomiju i ima M.B.A. sa Sveučilišta u Zagrebu.

Predavanje je otvoreno za sve zainteresirane studente i nastavnike Sveučilišta Sjever, ali i za javnost.