Obilježavanje Internacionalnog studentskog dana sporta na Sveučilištu Sjever u Varaždinu - odgoda na 28. rujna

Iz tehničkih razloga obilježavanje Internacionalnog dana studentskog sporta odgađa se za subotu, 28. rujna s početkom u 9,30 sati na terenima ispred Sveučilišta Sjever, 104. brigade 3.

Iz Saveza sportskih udruga Sveučilišta Sjever pozivaju sve zainteresirane da se pridruže ovom sportskom događaju te da svojim prisustvom podrže ovaj dan akademskog sporta. Isto tako na taj način će pokazati sugrađanima sav potencijal Hrvatskog akademskog sporta i akademskog sporta na Sveučilištu Sjever.

*Pravo nastupa na turniru imaju svi studenti koji studiraju na sveučilištu, visokoj školi ili veleučilištu. Dokaz studiranja su iksica ili indeks. Studenti mogu okupiti i ekipu koja dolazi s različitih fakulteta.

U prijavi treba biti napisano ime ekipe i popis igrača te naziv fakulteta s kojih dolaze. Za sve dodatne informacije o ovom sportskom događaju možete saznati na 091/8882-148 ili email npavlec@unin.hr ili su.sjever@gmail.com.

Prijavu za sportsko natjecanje potrebno je poslati do 18. rujna.

Satnica Internacionalnog dana studentskog sporta, 28. rujna 2019. godine

• 9,30 sati - okupljanje i dolazak ekipa
  • 10,00 sati - svečanost otvaranja
  • 10,25 sati - početak turnira

Za natjecatelje su osigurne okrijepa, tereni, suci i majice.