Doktorska konferencija - produžen rok prijave do 9. rujna

Doktorska konferencija za doktorande Poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija iz područja Medija i komunikacije održava se po prvi puta na Sveučilištu Sjever, u organizaciji Odsjeka za medije i komunikaciju. Cilj je konferencije omogućiti doktorandima i mladim znanstvenicima da u poticajnoj i profesionalnoj atmosferi samostalno ili u suradnji s profesorima, studijskim savjetnicima i mentorima predstave vlastita istraživanja.

Konferencija je međunarodnog karaktera te je otvorena svim doktorandima iz područja informacijsko-komunikacijskih znanosti, kao i onima iz srodnih tehničkih i humanističkih disciplina. Interdisciplinarni karakter ovoga simpozija omogućit će sudionicima razmjenu različitih iskustava te im pružiti mogućnosti uspostavljanja mreže suradnika kao poticaj za daljnji znanstveno-istraživacki razvoj i napredak.
Molimo Vas da ispunjenu prijavnicu do navedenog datuma dostavite na e-mail adresu: doktorski_mik@unin.hr