Natječaj za stipendiranje studenata

Tvrtka EKO Međimurje nudi stipendije za studente Sveučilišta Sjever. Detalji u nastavku:

Učini već sada pravi potez za tvoju buduću karijeru, prijavi se na: NATJEČAJ ZA STIPENDIRANJE STUDENATA

– preddiplomskog sveučilišnog studija STROJARSTVA

– diplomskog sveučilišnog studija STROJARSTVA

– preddiplomskog stručnog studija PROIZVODNOG STROJARSTVA, MEHATRONIKE ili TEHNIČKE I GOSPODARSKE LOGISTIKE

Nudimo:

» 1200 kn mjesečne stipendije za vrijeme trajanja studija
» obavljanje stručne prakse
» odličan posao nakon završetka školovanja u skladu sa stečenom stručnom spremom i suradnja s renomiranim svjetskim proizvođačima strojne opreme
» mogućnost usavršavanja, napredovanja i daljnjeg školovanja

Prijave se primaju na e-mail: posao@eko.hr, a prijavi je potrebno priložiti životopis, motivacijsko pismo, potvrdu o upisu na fakultet u statusu redovitog studenta, prijepis ocjena dosad položenih ispita (studenti viših godina studija), odnosno presliku svjedodžbi svih razreda srednje škole (studenti prve godine studija).
Rok za prijave: 09.09.2019.

Molimo prijavitelje na natječaj da u svojoj prijavi za posao date Izjavu o suglasnosti na obradu osobnih podataka u svrhu provođenja selekcijskog postupka te se izjasnite da li ste suglasni da se Vaši osobni podaci koriste isključivo za potrebe ovog natječaja ili i nadalje u slučaju potrebe za zapošljavanjem na otvorena radna mjesta.