Studenti i profesori roštiljadom obilježili kraj predavanja

Studenti i profesori Sveučilišta Sjever, Sveučilišnog centra Koprivnica, tradicionalnom roštiljadom na simboličan način obilježili su kraj predavanja u ovoj akademskoj godini te početak ispitnih rokova.

Roštiljalo se na Kampusu, ispred zgrade Sveučilišta, a glavni organizator ove godine bio je v. d. pročelnika Odjela za prehrambenu tehnologiju, doc. dr. sc. Bojan Šarkanj. Vrijeme je bilo sunčano i idealno za druženje, a i odaziv studenata bio veći nego ikad dosad.

Za glazbu je bila odgovorna Marina Štefančić, studentica medijskog dizajna, a studente je došao pozdraviti i dr.sc. Miroslav Škoro, suradnik na kolegiju Uvod u ekonomiju, na diplomskom studiju Ekonomije u Sveučilišnom centru Varaždin, s kojim su neki studenti i zapjevali.

Druženje uz pjesmu, ples i odličnu hranu trajalo je do večernjih sati.