Dan otvorenih vrata Sveučilišta Sjever za doktorske studije

Pozivaju se svi zainteresirani da u četvrtak, 27. lipnja 2019. godine sudjeluju na Danu otvorenih vrata za doktorske studije koji će održati u 18,00 sati, UNIN-1, soba 101, Sveučilište Sjever, Sveučilišni centar Varaždin.

Svrha Dana otvorenih vrata je upoznavanje sa planom i programom međunarodnog združenog doktorskog studija Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment, te međunarodnog združenog prekograničnog interdisciplinarnog doktorskog studija Obrazovne i komunikacijske znanosti.

Doktorske studije predstavit će Univ.-Prof.in Dr.in h. c. Irena Zavrl,Ph.D. Studiengangsleiterin Department Wirtschaft Programme Director, Head of Academic Committee Joint PhD, te pročelnica odsjeka za međunarodni združeni doktorski studij Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment na Sveučilištu Sjever izv. prof dr. sc. Anica Hunjet.

Veselimo se Vašem dolasku!