9. Znanstvena konferencija s međunarodnim sudjelovanjem iz područja zdravstvenih i društvenih znanosti – uručena zahvala i nagrada Sveučilištu Sjever

Na Fakultetu za zdravstvene i društvene znanosti u Slovenj Gradecu (Republika Slovenija), u četvrtak, 16. svibnja 2019. godine, održana je 9. znanstvena konferencija s međunarodnim sudjelovanjem iz područja zdravstvenih i društvenih znanosti.

Ujedno se obilježavala i 10. godišnjica djelovanja Fakulteta prilikom koje je prof. dr. sc. (Republika Finska) Danica Železnik Sveučilištu Sjever i v.d. pročelnici Odjela za sestrinstvo uručila zahvalu i zlatnik Fakulteta za zdravstvene i društvene znanosti Slovenj Gradec za odličnu dugogodišnju suradnju Ustanova, naročito u razmjeni studenata i nastavnika.

Na konferenciji su sudjelovale doc. dr. sc. Marijana Neuberg s plenarnim predavanjem i dr. sc. Irena Canjuga kao recenzentice i članice programskog odbora te Valentina Novak, pred. i Tina Cikač, mag. med. techn.