Sveučilište Sjever na Međunarodnom sajmu obrazovanja u Beogradu

U periodu od 8.-9. ožujka u Beogradu, Belexpocentru, održan je 16. Međunarodni sajam obrazovanja EDUfair 2019 koji je jedan od najvećih regionalnih Sajmova obrazovanja, a na kojem je sudjelovalo preko 100 obrazovnih institucija iz 18 zemalja.

U okviru zajedničkog štanda pod brendom “Study in Croatia” na sajmu je sudjelovalo i Sveučilište Sjever te brojnim zainteresiranim učenicima i studentima predstavilo svoje studijske programe ali i mogućnosti međunarodne mobilnosti, prvenstveno u vidu Erasmus+ programa. Na zajedničkom štandu sudjelovali su i predstavnici Ministarstva znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske, Agencije za mobilnost i programe EU, Sveučilišta u Rijeci i Sveučilišta u Splitu koji su pružili informacije brojnim budućim studentima o mogućnostima odabira svog daljenjeg obrazovnog puta i karijere.