Studenti studija Sestrinstva i Fizioterapije volontirali povodom adventa

U ovo predblagdansko vrijeme studenti Sestrinstva i Fizioterapije s nastavnicima su posjetili bolesnike u "Službi za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof" te "Službu za plućne bolesti i TBC Klenovnik".

Studenti su se družili i razgovarali s bolesnicima, dijelili im čestitke koje su sami izradili, čitali prigodne božićne tesktove te uz pratnju gitare pjevali božićne pjesme.
Studenti i nastavnici su posebnu glazbenu točku pripremili pacijentima u Klenovniku koji su na trajnoj mehaničkoj ventilaciji, s obzirom da će ti bolesnici i ovaj Božić provesti u bolnici i bolesničkome krevetu umjesto u svom domu s obitelji.
Veseli nas što su studenti Sjevera i ove godine vlastitim primjerom pokazali suosjećajnost, altruizam i prosocijalnost kao temeljne vrijednosti svojih budućih profesija.

Bravo!