Nova doktorica znanosti na Sveučilištu Sjever

Damira Keček, viša predavačica na Sveučilištu Sjever, obranila je 20. studenog 2018. godine doktorsku disertaciju na Sveučilištu Sjever, pod nazivom "Development and application of the modified model of ICT sectors extraction in the Croatian economy“, pod mentorstvom assoc. prof. dr. sc. Valtera Boljunčića i prof. dr. sc. Marinka Škare sa Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli.

Ovo je prva obranjena disertacija na Sveučilištu Sjever u okviru  poslijediplomskog međunarodnog (združenog) doktorskog sveučilišnog studija "Međunarodni ekonomski odnosi i menadžment"(PHD International Joint Cross-Border PhD Programme in International Economic Relations and Management) kojeg zajednički izvode Sveučilišta u Puli, Bratislavi, Sopronu te Sveučilište Sjever u suradnji s partnerom Veleučilištem Burgenland, Eisenstadt, Austria.

Obranom doktorata Damira Keček je stekla akademski stupanj doktora znanosti, iz društvenog područja znanosti, polje ekonomija.

Čestitamo kolegici Keček na ovom izuzetnom postignuću!