Volontiraj na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja u Zagrebu

Sveučilište Sjever ove će godine sudjelovati kao jedan od izlagača na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja u Zagrebu, 16. listopada u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici od 10 do 18 sati.

Sajam stipendija i visokog obrazovanja u organizaciji Instituta za razvoj obrazovanja je jedinstven i nezaobilazan događaj od nacionalnog značaja na kojemu se predstavljaju stipendije, studijski programi i šira obrazovna ponuda dostupna hrvatskim građanima za visoko obrazovanje u Hrvatskoj i inozemstvu. Sajam stipendija i visokog obrazovanja je najveći događaj ove vrste u Hrvatskoj i regiji koji svake godine bilježi sjajne uspjehe s između 70 i 100 izlagača iz gotovo 20 zemalja Europe i svijeta te preko 10 000 posjetitelja.

Detalji o Sajmu nalaze se u nastavku: http://www.stipendije.info/hr/sajam/o_sajmu/sajam_2018

Ovim putem pozivamo zainteresirane studente koji žele volontirati na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja i predstavljati Sveučilište Sjever da se prijave do 14. listopada 2018. godine na e-mail: razvoj@unin.hr.

U prijavi je potrebno poslati: Ime i prezime te smjer i godinu studija.

*Volonterima je osiguran prijevoz te okrijepa za vrijeme izlaganja na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja.