Poziv na edukacijsko-iskustvenu radionicu Udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije u Sveučilišnom centru Koprivnica

Sveučilišni centar Koprivnica

Kao nastavak suradnje između Udruge slijepih Koprivničko-križevačke županije i Sveučilišta Sjever, u utorak, 23. listopada 2018. godine s početkom u 13.30 sati u Sveučilišnom centru Koprivnica (dvorana A07), Udruga slijepih Koprivničko-križevačke županije održat će edukacijsko-iskustvenu radionicu o specifičnostima, pomagalima i tehnikama te oblicima pravilne komunikacije s osobama s oštećenjima vida.

Radionica će biti održana u okviru kolegija Komunikologija, a namijenjena je studentima 1. godine novinarstva i medijskog dizajna, kao i svim ostalim zainteresiranim studentima i nastavnicima Sveučilišta Sjever.

Vidimo se na radionici!