Natječaj za izradu vizualnog identiteta za projekt IRO-a

Institut za razvoj obrazovanja - IRO objavljuje natječaj za dizajn logotipa i vizualnog identiteta za ESF projekt EDUpolicy LAB – društveno korisnim učenjem do jednakih obrazovnih mogućnosti (UP.04.2.1.02.0051) koji se provodi u sklopu poziva “Podrška razvoju partnerstava organizacija civilnog društva i visokoobrazovnih ustanova za provedbu programa društveno korisnog učenja“. Projekt je usmjeren na unapređenje znanja i vještina studentica te studenata u rješavanju obrazovne integracije marginaliziranih skupina kroz suradnju civilnog društva s visokoobrazovnim ustanovama.

Datum početka natječaja je 6. rujna 2018., rok za zaprimanje natječajnih radova je 5. listopada 2018. u 12:00 (u podne), a odabranom radu dodijelit će se novčana nagrada u iznosu od 7.000,00 kn bruto.

Tekst natječaja, uvjeti i prijavni obarazac nalaze se u nastavku.