Poziv za sudjelovanje na 6. međunarodnu konferenciju “Nauka i praksa poslovnih studija”

6. međunarodna konferencijaNauka i praksa poslovnih studija” održat će se 26. rujna 2018. godine na Univerzitetu za poslovne studije u Banjaluci.

Konferencija ima međunarodni karakter, a sudjelovat će eminentni znanstvenici, stručnjaci i studenti iz BiH i šire. Predavanja će biti usmjerena na evidentiranu teoriju i praksu sadržanu u ekonomskim, ekološkim, pravnim, turističko ugostiteljskim, informatičkim i dizajn oblastima.

Zainteresirani autori se, shodno tome, pozivaju da dostave sažetak u elektroničkom formatu na e-mail adresu: naucniskup@univerzitetps.com sa naznakom „Za 6. međunarodni naučni skup“, najkasnije do 15. 07. 2018. godine, i na taj način prijave svoje sudjelovanje na ovogodišenjoj konferenciji.
Potrebno je da sažetak bude napisan na srpskom i engleskom jeziku, a prema instrukcijama iz  uputa autorima za pisanje i pripremanje sažetka.
Autori će biti obaviješteni o prihvaćanju sažetka najkasnije do 16. 07. 2018. godine.

Više informacija o samoj konferenciji kao i uputama autorima nalazi se u privitku ove obavijesti.