Natječaj za internacionalni UniCredit Impact program

UniCredit grupa i ove godine pokreće internacionalni diplomski Impact program na koji se mogu prijaviti studenti završnih godina studija kao i Alumni. Impact program 18-mjesečni je razvojni put koji nudi jedinstven uvid u bankarstvo i kick start karijere u UniCredit grupi.

Program u 2018. godini daje mogućnost dva kruga apliciranja. Prvi krug posvećen je korporativnom i investicijskom bankarstvu s radnim mjestima u Milanu, Münchenu, Londonu, Beču, Parizu, New Yorku i Singapuru, a apliciranje na program otvoreno je od 10. do 31. siječnja na linku: https://www.unicreditgroup.eu/en/careers/student-and-graduates/graduate-program.html.

Zahvaljujući rotacijskoj putanji programa, studenti/Alumni upoznati će različite poslovne procese i područja bankarstva te steći kompetencije i vještine za kreiranje vlastitih poslovnih mreža.

Idealni kandidati za prijavu na program:

• Izvrsna akademska postignuća
  • Relevantno radno i međunarodno iskustvo
  • Izvrsno poznavanje Engleskog jezika
  • Mogućnost međunarodne mobilnosti

Detalji natječaja nalaze se u privitku ove obavijesti.

Prilozi