Obzor 2020. info dan: Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva

Dragi studenti i nastavnici,

Nacionalni informativni dan za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva programa Obzor 2020. održat će se u petak 17. studenoga 2017. godine u auli Rektorata Sveučilišta u Zagrebu, s početkom u 9:30 sati.

Sudjelovanje je besplatno, a prijava je moguća putem poveznice OVDJE do srijede 15.11.2017. Zbog ograničenog broj mjesta registracija je obavezna.

Na informativnom danu predstavnica iz Europske komisije predstavit će teme novog radnog programa za 2018.-2020. za područje Europa u promjenjivom svijetu – uključiva, inovativna i promišljena društva, grupirane u 3 nova natječaja:

MIGRATION
SOCIOECONOMIC AND CULTURAL TRANSFORMATIONS IN THE CONTEXT OF THE FOURTH INDUSTRIAL REVOLUTION
GOVERNANCE FOR THE FUTURE

Program info dana obuhvatit će primjere uspješnih Obzor 2020. projekata, pregled sudjelovanja i usluge potpore te savjete evaluatora, a preliminarni program možete pogledati ovdje.