Radionice u sklopu projekta Jean Monneta

U sklopu europskog projekta Jean Monnet pod nazivom Širenje pristupa Europske unije pri pružanju osiguranja kvalitete visokog obrazovanja zemljama partnerima primjenom osiguranja kvalitete", Sveučilište Sjever održava četverodnevne radionice u Sveučilišnom centru Koprivnica i u Politehnici Pula. Glavni cilj Jean Monnet projekta je transfer, razvoj i implementacija Modela CQAF (Common Quality Assurance Framework) u funkciji povećanja ukupne razine kvalitete na visokoškolskim ustanovama. U provedbi radionice sudjeluju akademski koordinator projekta, izv. prof. dr. sc. Krešimir Buntak, prorektor dr.sc. Vladimir Šimović i Ivana Martinčević, predavač. Polaznici prvog dijela radionice izrazili su zadovoljstvo edukacijom na području osiguranja kvalitete.