Prezentacija studentske udruge KEKS

Pozivaju se zainteresirani studenti da u četvrtak, 23.03.2017. s početkom u 14:30 sati prisustvuju prezentaciji udruge Kulturna Emancipacija Kolaborativnih Studenata.

Poslušajte što ekipa iz studentske udruge KEKS ima za reći oko svojih ideja i planova. Moći ćete saznati što će se događati kroz trenutnu i nadolazeću akademsku godinu, kao i pitati što god vas zanima oko organizacije, a kažu da su nove ideje i/ili kritike uvijek dobrodošle.

Grupa studenata Sveučilišta Sjever osnovana je u nadi da se napravi most između Sveučilišta, lokalne zajednice i kulturne scene grada. KEKS želi omogućiti studentima priliku da prikažu svoje umjetničke talente, bilo likovne ili glazbene. Ujedno će i predstaviti događaj Arts & Sh*t koji će se održati ovaj petak u prostorima FUNK-a, unutar Kampusa.

Prezentacija će se održati u predavaonici A 102.